Author: a***0
Date:
Review: Llegado a tiempo, viene de muy buena calidad muy bien protegido
Color: Blue and White

| Color | Blue and White |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Triple Row Led Bar |
| Voltage | 12V |
| Power | 40W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | >10000LM |
| SKU | sq2405281281210324 |
Brand Name: TBMX
Quality: 9612202 people said the quality is very good!
Author: a***0
Date:
Review: Llegado a tiempo, viene de muy buena calidad muy bien protegido
Color: Blue and White
Author: e***2
Date:
Review: llego en buen estado, se ve de buena calidad.
Color: Blue and White
Author: Y***O
Date:
Review: A un súper precio acsecible, es ideal para colocar en coches, carros o motocicleta
Color: Blue and White
Author: a***0
Date:
Review: hermoso viene en su talla y diseño 👌 ♥️ 😍 💕 😊 🙌 👌 ♥️ 😍 💕 😊 🙌 👌 ♥️ 😍 💕 😊 🙌 👌 ♥️ 😍 💕 😊 🙌 👌 ♥️ 😍 💕 😊 🙌 👌 ♥️ 😍 💕 😊 🙌 👌 ♥️ 😍 💕 💝💝💝💝💖💖💖💖💖💖💖💖✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️🌸❤️❤️❤️❤️🙌🙌🙌🙌🙌🙌🌸🌸🌸🌸🏵🏵🏵🏵🏵🏵🏵🏵🏵😘🏵🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌼🌺🌺🌼🌺🌺🌺🌺🌼🌼💖💖💖
Color: Blue and White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.