Author: n***6
Date:
Review: Elle marche très bien et sa marche beaucoup à peigner les sourcils
Couleur: Transparent
Taille: Taille Unique


| Color | Clear |
| Finish | Matte |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Hauteur | 12.5 cm |
| Longueur | 2.1 cm |
| Largeur | 2.1 cm |
| Volume Net | 10 ml |
| SKU | sb2402219477397590 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://ca.shein.com/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Des essentiels sélectionnés et raffinés fabriqués à partir de tissus durables et de qualité alimentaire avec un accent sur la qualité.
Quality: 2597801 people said the quality is very good!
Author: n***6
Date:
Review: Elle marche très bien et sa marche beaucoup à peigner les sourcils
Couleur: Transparent
Taille: Taille Unique
Author: k***s
Date:
Review: J’ai tellement aimé le mien ( et oui dans mon cas ça fonctionne) j’en fais un en cadeau
Couleur: Transparent
Taille: Taille Unique
Author: k***d
Date:
Review: j'adore, je trouve que ça marche très bien😍
Couleur: Transparent
Taille: Taille Unique
Author: s***9
Date:
Review: thankkkk youuuuu sheinnnnnnnn
Couleur: Transparent
Taille: Taille Unique
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.