Author: k***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: iIlove it works just fine
Color: Clear
Size: one-size

| Benefits | Long-Wearing |
| Color | Clear |
| Width | 1 cm |
| Length | 9 cm |
| Height | 9 cm |
| Net Volume | 1 ml |
| Net Weight | 3 g |
| SKU | sb2304228709370877 |
Author: k***y
Date:
Review: iIlove it works just fine
Color: Clear
Size: one-size
Author: n***8
Date:
Review: excelente producto para el precio
Color: Clear
Size: one-size
Author: j***4
Date:
Review: Es de los mejores primers qué he probado Lo amo
Color: Clear
Size: one-size
Author: u***9
Date:
Review: muy bonitos cumplen su función es muy bonito
Color: Clear
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.