Author: j***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Stylish and beautiful
Couleur: Multicolore
Taille: Taille Unique

| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Style | Western |
| Festivals | New Year |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| Hauteur | 15 cm |
| Largeur | 12 cm |
| Longueur | 0.1 cm |
| SKU | sb2303176734713688 |
Author: j***7
Date:
Review: Stylish and beautiful
Couleur: Multicolore
Taille: Taille Unique
Author: g***9
Date:
Review: Super nice we love it………………………..
Couleur: Multicolore
Taille: Taille Unique
Author: k***y
Date:
Review: Beautiful like pictures
Couleur: Multicolore
Taille: Taille Unique
Author: r***r
Date:
Review: Great love them
Couleur: Multicolore
Taille: Taille Unique
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.