Author: f***7
Date:
Review: lindooooo
Color: Red
Size: F

F
| Driver Unit | 10mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | Blue |
| Function | Volume Control |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se2305207088710030 |
Author: f***7
Date:
Review: lindooooo
Color: Red
Size: F
Author: a***0
Date:
Review: Demorou a chegar mais valeu a pena ☺️ eu to super apaixonada, vou comprar mais.... para dar de presente é muito lindinho.
Color: Purple
Size: F
Author: f***e
Date:
Review: Pedi rosa e veio amarelo, mais eu gostei muito, nao vou trocar vou ficar com esse mesmo... é muito lindo, eu amei 😍 estou satisfeita com o meu produto ❤️
Color: Baby Pink
Size: F
Author: r***1
Date:
Review: É muito fofinho o som é bom e veio tudo certinho
Color: Red
Size: F
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.