
Car Power Inverter
SKU: sq251217151646607571009
Price and availability
CA$585.70
Désolés, ce produit est épuisé.
En savoir plus
Sécurité des achats
Paiements sécurisés
Protection de la vie privée

| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Power | 300W |
| Compatible Car Model | Universal |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Output Voltage | 110V |
| Connection Method | Wireless |
| Input Voltage | 12V |
| Type | Quare Wave Inverter |
| Certification | CE |
| SKU | sq251217151646607571009 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.