
Blackview Tablets PC
SKU: se260210164977022931079
Price and availability
CA$356.30
Désolés, ce produit est épuisé.
En savoir plus
Sécurité des achats
Paiements sécurisés
Protection de la vie privée

| Material | ABS |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LCD |
| Features | Media Card Reader |
| Screen Resolution | 1340 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Black |
| Screen Size | 8.6" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | Unisoc |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 7.1"-8.9" |
| Wireless Communication Technology | 4G |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | 4G |
| SKU | se260210164977022931079 |
Brand Name: Blackview
Brand Page: https://ca.shein.com/Brands/Blackview-sc-0141873905.html
Quality: 3314745 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.