Author: 2***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very nice and good quality
Color: Pink
Size: one-size

| Material | Carborundum |
| Pattern Type | Colorblock |
| Features | Portable |
| Power Supply | None |
| Color | Pink |
| Type | Cuticle Tools |
| Batteries Included | No |
| Specification | Sets |
| Length | 23 cm |
| Width | 4.5 cm |
| Height | 0.5 cm |
| SKU | sb2208269272534204 |
Author: 2***0
Date:
Review: very nice and good quality
Color: Pink
Size: one-size
Author: h***7
Date:
Review: Good quality and sturdy foot file,will be repurchasing this item.
Color: Pink
Size: one-size
Author: s***4
Date:
Review: Excellent quality.. Highly recommended..
Color: White
Size: one-size
Author: s***l
Date:
Review: its amazing mashalla
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.