Author: l***0
Date:
Review: So so cute stick to my face really easily and last through out the day tot ally recommend you to get and buy the,
Color: Multicolor
Size: one-size

| Material | ABS |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Cute |
| Festivals | New Year |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| Height | 15 cm |
| Width | 12 cm |
| Length | 0.1 cm |
| SKU | sb2303224214889844 |
Author: l***0
Date:
Review: So so cute stick to my face really easily and last through out the day tot ally recommend you to get and buy the,
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: T***e
Date:
Review: So cute in my hair but it wouldn’t stick that long, but still it is so nice
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: i***r
Date:
Review: lindoooo comprei pra ir na the eras bem loverrrr
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: h***l
Date:
Review: These are regular rhinestones, there’s nothing fancy about them, I cannot wait to put them to use!
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.