Author: c***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Footfile just as on picture.
Couleur: Bleu lagon
Taille: Taille Unique

| Material | Carborundum |
| Pattern Type | Colorblock |
| Power Supply | None |
| Features | Portable |
| Color | Mint Blue |
| Type | Cuticle Tools |
| Batteries Included | No |
| Longueur | 22.5 cm |
| Largeur | 7 cm |
| Hauteur | 1.5 cm |
| SKU | sb2303223128657027 |
Author: c***0
Date:
Review: Footfile just as on picture.
Couleur: Bleu lagon
Taille: Taille Unique
Author: d***4
Date:
Review: Excellent product
Couleur: Bleu lagon
Taille: Taille Unique
Author: k***r
Date:
Review: Parfait pour sont utilisation Je recommande!
Couleur: Bleu lagon
Taille: Taille Unique
Author: m***0
Date:
Review: Bien
Couleur: Bleu lagon
Taille: Taille Unique
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.