Author: r***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I am using now I hope it will make my curly I love the colour's.
Color: Multicolor
Size: one-size

| Material | Rubber |
| Ideal for | Women |
| Color | Multicolor |
| Type | Hair Rollers |
| Batteries Included | No |
| Width | 15 cm |
| Length | 24 cm |
| Height | 1 cm |
| SKU | sbhair03191108194 |
Author: r***a
Date:
Review: I am using now I hope it will make my curly I love the colour's.
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: 2***7
Date:
Review: nice great 😍 easy to use❤️❤️❤️❤️❤️
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: M***e
Date:
Review: Love them so muchhhh
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: m***u
Date:
Review: Non heat random hair curlers. They send you the colour and size they pick. Repeat buyer. So easy to use. Highly recommend 💕💕💕💕💕
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.