Author: h***1
Date:
Review: Dicking amazing cum in 30s
Color: Red
Size: one-size





| Material | Silicone |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Color | Black |
| Type | Breast Sex Toys |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Length | 10.5 cm |
| Width | 3.5 cm |
| Height | 3 cm |
| SKU | sb2407048842655116 |
Author: h***1
Date:
Review: Dicking amazing cum in 30s
Color: Red
Size: one-size
Author: A***i
Date:
Review: Very satisfying, works pretty well and is just as advertised, I would definitely recommend this product to anyone . You will not regret buying it, enjoy the experience
Color: Red
Size: one-size
Author: m***d
Date:
Review: amazing, love thisssssß
Color: Red
Size: one-size
Author: p***i
Date:
Review: Really great quality, definitely buying again. Thank you SHEIN , never fails with my purchases , love everything . High recommend for future buys. So happy with my purchase
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.