Author: r***s
Date:
Review: great! not very loud and does the job real fast 😅
Color: Purple
Size: one-size

| Material | Silicone |
| Color | Pink |
| Type | Sex Sucking Toys |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Length | 8.5 cm |
| Width | 4.5 cm |
| Height | 4.5 cm |
| SKU | sb2305091125562299 |
Author: r***s
Date:
Review: great! not very loud and does the job real fast 😅
Color: Purple
Size: one-size
Author: o***h
Date:
Review: Very effective sucking vibrator, you get the value for your money. Buy this and thank me later 😂
Color: Purple
Size: one-size
Author: a***e
Date:
Review: amazing product 10000/10! I've never finished that quick or that big. tougne setting is to die for.
Color: Red
Size: one-size
Author: r***9
Date:
Review: very very good. the toung setting is to die for. sucking setting is strong and very pleasant
Color: Red
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.