Author: g***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: identique à l'image, très satisfaite
Couleur: Rose vif
Taille: Taille Unique



| Material | Silicone |
| Water Resistance Level | Waterproof |
| Color | Purple |
| Type | Clitoral Stimulation |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Longueur | 8.7-9 cm |
| Largeur | 4.6 cm |
| Hauteur | 4.6 cm |
| SKU | sb2406072111699961 |
Author: g***4
Date:
Review: identique à l'image, très satisfaite
Couleur: Rose vif
Taille: Taille Unique
Author: i***9
Date:
Review: excellent
Couleur: Prune
Taille: Taille Unique
Author: e***y
Date:
Review: La vibration n’est pas très forte, c’est dommage !
Couleur: Prune
Taille: Taille Unique
Author: K***n
Date:
Review: i love it so muchhhbh
Couleur: Prune
Taille: Taille Unique
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.