Author: M***o
Date:
Review: Very good suction, easy to use. Got the job done (if you know what I mean)
Color: Purple
Size: one-size




| Material | Silicone |
| Water Resistance Level | Waterproof |
| Color | Purple |
| Type | Clitoral Stimulation |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Length | 10-10.3 cm |
| Width | 4.2 cm |
| Height | 3.7-4.2 cm |
| SKU | sb2404099666623288 |
Author: M***o
Date:
Review: Very good suction, easy to use. Got the job done (if you know what I mean)
Color: Purple
Size: one-size
Author: e***y
Date:
Review: This looks like seriously high quality!!!!! It’s currently charging as I type this so looking forward to trying it out and I will buy more for gifts for close friends haha
Color: Purple
Size: one-size
Author: m***i
Date:
Review: really good quality very happy would definitely recommend!!! thank you shein. PS. please like i need pointssss
Color: Beige
Size: one-size
Author: a***r
Date:
Review: Super cute and good material! Fits well
Color: Purple
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.