Author: k***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Je le recommande
Couleur: Prune
Taille: Taille Unique






| Material | Silicone |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Color | Red |
| Type | Clitoral Stimulation |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Longueur | 22.5 cm |
| Largeur | 3.8 cm |
| Hauteur | 3.8 cm |
| SKU | sb2306152744291119 |
Author: k***t
Date:
Review: Je le recommande
Couleur: Prune
Taille: Taille Unique
Author: g***a
Date:
Review: wow wow wow wow 💯🔥 simplemente wooooow 😅😅
Couleur: Rouge
Taille: Taille Unique
Author: A***a
Date:
Review: parfait je l'adore très puissant vos extrêmes la peine je vous le suggère
Couleur: Prune
Taille: Taille Unique
Author: b***t
Date:
Review: 💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯 meilleur achat de ma vie !!
Couleur: Rouge
Taille: Taille Unique
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.