Author: a***v
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Très bel article, j’adore et je recommande
Couleur: Rose vif
Taille: Taille Unique










| Material | Silicone |
| Water Resistance Level | Waterproof |
| Color | Hot Pink |
| Type | Clitoral Stimulation |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Longueur | 22.5 cm |
| Largeur | 3.5 cm |
| Hauteur | 7 cm |
| Diamètre | 2.5-3.5 cm |
| Circonférence | 7.9-11.0 cm |
| SKU | sb2305272591662949 |
Author: a***v
Date:
Review: Très bel article, j’adore et je recommande
Couleur: Rose vif
Taille: Taille Unique
Author: x***6
Date:
Review: Très satisfait de mon achat, bonne qualité
Couleur: Rose vif
Taille: Taille Unique
Author: d***y
Date:
Review: Beau j’adore bonne qualité j’ai été suprise
Couleur: Rose vif
Taille: Taille Unique
Author: N***e
Date:
Review: J’adore, il garde ça charge se que je redoutais
Couleur: Rose vif
Taille: Taille Unique
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.