Author: n***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Girls trust me when I say :) it’s good
Color: Red
Size: one-size



| Material | Silicone |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Color | Baby Pink |
| Type | Clitoral Stimulation |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Length | 4 cm |
| Width | 3 cm |
| Height | 11.5 cm |
| SKU | sb2304145279712434 |
Author: n***8
Date:
Review: Girls trust me when I say :) it’s good
Color: Red
Size: one-size
Author: c***e
Date:
Review: Very satisfied with this purchase
Color: Baby Pink
Size: one-size
Author: d***a
Date:
Review: I loved it. Very compact, silent and apparently good!
Color: Black
Size: one-size
Author: a***k
Date:
Review: good 👍 me very like it . I recommend ❤️🔥❤️🔥❤️🔥
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.