Author: s***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Très beau produit, petit donc facile transportable.
Couleur: Prune
Taille: Taille Unique



| Material | Silicone |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Color | Black |
| Type | Clitoral Stimulation |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Longueur | 4 cm |
| Largeur | 3 cm |
| Hauteur | 11.5 cm |
| SKU | sb2304145533377523 |
Author: s***b
Date:
Review: Très beau produit, petit donc facile transportable.
Couleur: Prune
Taille: Taille Unique
Author: L***e
Date:
Review: Je l’adore, pour le prix, il est vraiment efficace.
Couleur: Rose pâle
Taille: Taille Unique
Author: c***e
Date:
Review: super. je recommande vraiment.
Couleur: Rouge
Taille: Taille Unique
Author: t***h
Date:
Review: Parfait hâte de l’utiliser semble bien!🥰
Couleur: Rouge
Taille: Taille Unique
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.